KONCERT TUBIS TRIO - wracamy z koncertami!
30.05 2021

Po długiej przerwie wracamy do Państwa z muzyką! Zapraszamy 30 maja o godz. 18.00 na koncert jazzowy zespołu Tubis Trio.

Młody polski zespół Tubis Trio zbiera same entuzjastyczne recenzje. Porównywany jest do szwedzkiego tria e.s.t. nie tylko dlatego. Muzycy stworzyli jeden organizm, a każdy z nich jest równoprawnym kreatorem brzmienia, które zaskakuje odniesieniami do najróżniejszych muzycznych stylów i wciąga słuchaczy w muzyczny spektakl.

„So Us” to trzecia (a czwarta licząc wydany w sierpniu album poświęcony pamięci Dawida Bajgelmana) studyjna płyta Tubis Trio w ciągu trzech lat. Od momentu premiery „The Truth” w 2017 roku zespół nie zatrzymuje się nawet na chwilę, ale pomimo iście szaleńczego tempa pracy jakość muzyki wydaje się tylko wzrastać.

Bilety: 25 zł

Sala widowiskowa

Rezerwacja telefoniczna: 519 144 508

Rezerwacja i sprzedaż online: www.mdkradomsko.pl, www.kulturamaglos.pl